To, co tutaj napiszę, dotyczy BEZ WYJĄTKU każdego człowieka na Ziemi! 

Napisałem, "przeżywać swoje życie Wieczne", gdyż NATURALNYM STANEM WSZYSTKIEGO, CO ŻYJE, JEST NIEŚMIERTELNOŚĆ.

Najważniejsze w życiu jest to, żeby szukać w sobie miłości i boskości (czyli Nieskończonej Boskiej Inteligencji) - ja nazywam to szukaniem duszy. Kiedy człowiek znajdzie dusze (czyli innymi słowy zakończy cykl reinkarnacji) - osiągnie wtedy Życie Wieczne i w ogóle nie musi już umierać i przeżywać kolejnego życia.


Trinity jest tak naprawdę Wybranką Boga, a Neo jest Wybrańcem. Jesteś mistrzem kung fu, gdy Twoje techniki wychodzą z Twojego ciała i kończyn jakby niezależnie od Twojego świadomego umysłu (podświadomość kieruje Twoimi ruchami). Jeśli chcesz, żeby Twoje życie miało prawdziwy sens, zacznij (nawet od TERAZ) próbować odnaleźć w sobie miłość (czyli znaleźć duszę).

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest dbanie o swoje zdrowie. Przeczytaj tekst pod KOPALNIA DIAMENTÓW CZĘŚĆ 8-MA, gdzie piszę właśnie o zdrowiu. Należy unikać przede wszystkim narkotyków, a także papierosów, alkoholu, żywności typu fast-food i innych. 
Ja sam całkowicie unikam narkotyków, w ogóle nie palę papierosów, unikam alkoholu i wszystkich niezdrowych rzeczy.


Najważniejszym sposobem szukania duszy jest odnalezienie miłości w swoim życiu. Dla Neo z Matrixa była to Trinity. Wszyscy jesteśmy duchową jednością, a inni ludzie są jedynie odbiciem tego, co jest w nas, więc szukając wokół siebie miłości, szukamy jej zawsze przede wszystkim w sobie.
 


Dla dbania o zdrowie bardzo ważne jest regularne uprawianie sportu. Kiedy często się ćwiczy, hartuje się nasz organizm i staje się bardziej odporny na infekcje. Uprawiam bardzo wiele dyscyplin m.in.: koszykówkę, tenis, kung fu, piłkę nożną, pływanie, jazdę na rowerze, bieganie, narciarstwo i inne.
Uprawianie sportu pomaga nam także trzymać się z dala od nikotyny i alkoholu.Na koniec napiszę o mnie istotnych, ale też ważnych sprawach. Są one związane z tzw. metapolityką (polityką duszy). Żeby w ogóle nie szkodzić żywej, posiadającej duszę Matce Ziemi należy dbać o środowisko. Dużo na ten temat można znaleźć na www.naszaziemia.pl
Ja podam tylko kilka przykładów: należy zakręcać wodę podczas mycia zębów, brać prysznic zamiast kąpieli w wannie, a pod prysznicem wyłączać wodę, gdy nie jest ona potrzebna, oszczędzać energię elektryczną poprzez wyłączanie światła i odkładania maszynki, gdy ta jest naładowana i oczywiście w ogóle nie należy śmiecić.

 

 

Liczba odsłon na "starej" stronie Cudu Miłości: 2965


You have no rights to post comments