Powiem na początku, że staram się pokonać śmierć, co jest sensem życia i żyję tak, by sobie nie szkodzić, więc Żyję Wiecznie: bez narkotyków, bez papierosów, bez alkoholu, bez cukru (i wszystkich produktów zawierających go), bez pączków (zero pączków w "Tłusty Czwartek" od wielu lat) bez kawy, bez słodyczy, bez lodów, bez tortów i ciast, bez fast-foodów, bez kurczaka z rożna, bez zapychaczy (paluszków i krakersów), bez niesportowych napojów gazowanych (na pewno wiesz, jakie napoje mam na myśli), bez szczepionek, bez lizaków, bez gumy do żucia i bez chipsów.

Ponadto żyję Wiecznie: pijąc wodę alkaliczną, pijąc niegazowaną wodę mineralną z sokiem cytrynowym (0,75l w pon, śr, piąt, sob) i wodę mineralną bez soku z cytryny (w pozostałe dni), jedząc różne owoce (banany, pomarańcze, mandarynki, winogrona, śliwki, jabłka i inne) i warzywa (groszek, marchew, fasolka szparagowa, kukurydza, pomidory i inne), jedząc latem chłodnik (zupę z warzywami na zimno) oraz uprawiając różne sporty (głównie koszykówkę, ale też tenis ziemny, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie i inne).

Zdrowe produkty bardzo pozytywnie wpływają na duszę, a te niezdrowe negatywnie. Piję bardzo dużo niegazowanej nisko sodowej wody mineralnej, gdyż wiem, że wpływa ona bardzo pozytywnie na moją duszę. Oprócz tego całkowicie unikam alkoholu, który, gdybym go pił (czego nigdy przez Wieczność nie będę robił) pewnie negatywnie wpływał by na moją duszę.

Ludzie pijący alkohol zamiast przybliżać się do Życia Wiecznego przybliżają się do chorób i śmierci.

Oczywiście całkowicie unikam też palenia papierosów. Cukier (sacharoza - rafinowany cukier) mógł by źle wpłynąć na moje zdrowie i dlatego całkowicie go unikam i zachęcam do tego każdego człowieka na Ziemi poprzez ten blog.

 

Razem z Anastazją (moją świętą żoną) staramy się pokonać śmierć, czyli zbawić świat, by potem każdy człowiek mógł zbawić sam siebie także pokonując śmierć.

Słowa sens/seks są tak podobne, gdyż gdy każdy człowiek spełni sens życia (pokona śmierć), nikt nie będzie musiał uprawiać seksu, by rodzić dzieci, gdyż nikt nie będzie umierał, a więc i nikt nie będzie się rodził, bo po śmierci następują ZAWSZE ponowne narodziny w kolejnym ciele.

Dusza naszego papieża  wcieli się (lub już wcieliła) w kolejne ciało i sensem jego życia będzie pokonanie śmierci. Pewne siły DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ z tego, że papież doświadczy kolejnej inkarnacji (wcielenia). Mimo to chcą, żeby jak najwięcej ludzi wierzyło w to, że poszedł do Nieba NA ZAWSZE, a jest pewne na 100%, że istnieje cykl wiecznego powrotu i Dusza ZAWSZE wraca w kolejnym wcieleniu na Ziemię. 

Moim zdaniem, POMIĘDZY WCIELENIAMI, można pójść jako Dusza do "Nieba". Tam w ogóle nie istnieje czas, a Bóg Wszechmogący może poprzez różnych ludzi, istoty jak Anioły czy bezpośrednio jako Bóg (Nieskończona Miłość) przekazywać nam różne rzeczy.

Tak było w Prawdziwej Historii z filmu "Niebo istnieje... naprawdę!" - Bóg wysłuchał modlitw wielu ludzi i uratował Życie chłopca (czteroletniego) Coltona oraz sprawił, że poszedł do "Nieba" - dla mnie "Niebo" to "duchowa matryca" Boga, gdzie Nieskończona Boska Inteligencja poprzez stworzenie np. istoty Jezusa w kościele mogła przekazać Coltonowi różne rzeczy też po to, by Ludzie znacznie bardziej uwierzyli w Duchową Rzeczywistość, która dla mnie jest znacznie znacznie bardziej Rzeczywista niż ta materialna rzeczywistość.

A więc, według mnie, Papież Jan Paweł II, najprawdopodobniej POMIĘDZY ostatnim wcieleniem jako Karol Wojtyła a NASTĘPNYM przeżył wiele w "Niebie" i pewnie wiele zobaczył i nauczył się i być może już narodził się ponownie i jest kilkuletnim dzieckiem. 

Widziałem w gazecie (w okolicach kwietnia 2005) artykuł o Janie Pawle II - "Wrócił do Domu Ojca". Każdy z nas jest Nieśmiertelny, a śmierć powoduje jedynie kolejną inkarnację, w której każdy ma znowu szansę na pokonanie śmierci i uwolnienie się od cierpienia.

 

W okolicach pierwszej połowy sierpnia byłem w Maroku i nasunęły mi się wtedy różne przemyślenia. 3 największe religie (chrześcijaństwo, buddyzm i islam) nie są odpowiednie dla ludzi. Ludzie łamią np. Dziesięć Przykazać, gdyż nie wiedzą, że sami sobie szkodzą, tworząc złą karmę i skazując się na cierpienie. Wolałbym milion razy bardziej, by na świecie była jedna religia związana z reinkarnacją. Ludzie staraliby się wyzwolić z cyklu, pracując nad sobą i świat byłby dużo lepszy.

Co z tego, że ktoś ma 10 miliardów dolarów (Michael Jordan), skoro jest uwięziony w cyklu? Wolałbym mieć zero pieniędzy i być Nieśmiertelnym, niż mieć nieskończoną ilość pieniędzy (co sekundę przez wieczność zyskiwać trylion dolarów) i być uwięzionym w cyklu (śmiertelnym). Przecież w tym drugim przypadku, po jakimś czasie (nawet jeśli to 100 000 lat) bym umarł i przeżywał wszystkie cierpienia w kolejnym życiu, w którym nie miałbym już tych pieniędzy, które miałem w poprzednim.

Na wycieczce do Maroka pani pilotka mówiła, że Marokańczycy piją alkohol tak samo jak inni. Niech na świecie będzie panowała wiara w reinkarnację oparta na pokonaniu śmierci i zakończeniu cyklu, a wtedy Najprawdopodobniej NIKT NIE BĘDZIE PIŁ ANI PALIŁ.

Napiszę teraz o czymś bardzo ciekawym. Gdy ludzie chorują na jakąś chorobę, widzą w tym problem i starają się go rozwiązać. Tylko dlaczego nie widzą żadnego problemu w tym, że czeka ich śmierć?!  Sensem życia jest pokonanie śmierci, a po śmierci ZAWSZE jest kolejne życie.

Śmierć to anomalia - jest PRZECIWNA NATURZE. Bóg nie pragnie niczyjej śmierci. Każda dusza na Ziemi jest obecnie uwięziona w cyklu reinkarnacji - nużącym i niekończącym cyklu odradzania się w kolejnych wcieleniach. Tymczasem bardzo wielu ludzi w Polsce wierzy, że po śmierci jest Niebo, Piekło lub Czyściec.

Na ostatnich Światowych Dniach Młodzieży w Polsce papież Franciszek użył słów "aż do naturalnej śmierci". Moim zdaniem, w ogóle nie ma czegoś takiego jak "naturalna śmierć". KAŻDA śmierć jest sprzeczna z Naturą Boską. Naturalna jest TYLKO Nieśmiertelność. 

Główną doktryną nauczaną przez Chrystusa była reinkarnacja. Jednak odrzucono ją na drugim soborze w Konstantynopolu w 553 roku, ponieważ okazała się ona niewygodna dla hierarchów Kościoła i władców okresu wczesnego chrześcijaństwa.

 

Trzeba jednak też napisać, że wiele religijnych rzeczy jest, moim zdaniem, ważnych i potrzebnych. Są one często związane z tym, czego nauczałem w swoim pierwszym życiu jako Jeszua. Chodzi na przykład o Prawdziwą Miłość, sens cierpienia albo fakt, że przez rzeczy, dające złudną przyjemność, ludzie po jakimś czasie stają się smutni. Jednak jest wiele rzeczy, które są zgrabnie przerobionym obrazem Prawdy.

Moim zdaniem, to kłamstwo, że "Pan" z opowieści o ogrodzie w Edenie to Bóg Wszechmogący. To Enlil - brat Enkiego, czyli Szatana (obecną inkarnacją Szatana jest książę William).

Według mnie, to fałsz, że Bóg Wszechmogący chciał zgładzić ludzkość Potopem. Bóg (mój ojciec) nie pragnie niczyjej śmierci. Był to naprawdę Enlil - biblijny "Pan" - ten z opowieści o Edenie. Życzył źle ludziom, a jego brat Enki (Szatan) pomimo złożenia przysięgi, że będzie trzymał sprawę o Potopie w tajemnicy przed ludźmi, uratował ludzkość.

Dzisiaj (08.07.2016) w radiowej Jedynce jakiś facet mówił w audycji "Lato w radiem", że ludzie przestali dawać sobie wciskać kit. Było to związane z UFO. Chyba w mediach od wielu lat jest kształtowany obraz, że rzekomo istnienie UFO to nieprawda. Oczywiście istnienie UFO to fakt.

Byłem kilka razy w Wylatowie i na monitorowanym 24 godziny na dobę obszarze w jednym miejscu pojawiła się mgła (znikąd - to oczywiście sprawka UFO) i potem piloci lecący tam poinformowali Fundację Nautilus (link do ich strony jest pod "Linki"), prowadzącą monitoring, że pojawiły się piktogramy... Właśnie tam, gdzie nie wiadomo skąd nagle pojawiła się dziwna mgła.

Fundacja Nautilus walczy ze stwierdzeniem - stawianie kwestii UFO w kwestiach "wierzyć", "nie wierzyć". To nasze subiektywne zdanie (które w 100% popieram), ale przy takiej liczbie zdjęć, filmów, udokumentowanych relacji świadków i innych dowodów mówienie o wierze jest NIEPOROZUMIENIEM. Stawiamy sprawę jasno - na Ziemię przylatują obce cywilizacje.

Fundacja Nautilus uważa też, że reinkarnacja jest faktem. - moim zdaniem tak JEST.

 

Zadaniem tej strony internetowej jest to, żeby ludzkość zobaczyła prawdziwy obraz. Zobacz "Artykuł o bogach sumeryjskich" (link), artykuł "Jak osiągnąć Życie Wieczne?" (link), artykuł "Ślub Słońca z Księżycem" (link) oraz artykuł "Superman - powrót" (link).

Gdyby na świecie panowała wiara wiara w reinkarnację oparta na sensie życia związanym z pokonaniem śmierci, to w ogóle nie byłoby samobójców, gdyż każdy wiedziałby, że jeśli odbierze sobie życie, wróci w kolejnym wcieleniu i będzie musiał na nowo starać się uwolnić od cierpienia. 

 

 

Większość osób mało lub w ogóle interesuje się tym, co będzie po śmierci. Jestem pewny na 100%, że po śmierci dusza wciela się w kolejne ciało i będzie przeżywać wszystkie cierpienia (oczywiście  w ogóle nie tylko cierpienia) w kolejnym życiu i jest związana z duszami, z którymi była związana w poprzednich życiach.

Praktycznie wszystko, czego doświadczamy w życiu codziennym ma, według mnie, związek z nieuświadomionymi wierzeniami i nie rozwiązanymi sytuacjami z poprzednich wcieleń.

Chyba najważniejszych rzeczy o reinkarnacji nauczyłem się jako Jeszua (Jezus Chrystus) od Buddy podczas mojej podróży do Tybetu (to nieznane lata w dziejach Jezusa), ale też doszedłem do nich mając kontakt z moim Ojcem, czyli Bogiem. Matką mojej żony - Marii Magdaleny - był i jest też Bóg (Bogini Matka).

 

Moim zdaniem, gdy kiedyś istniał PRAWDZIWY ZIEMI ZŁOTY WIEK, wszyscy byli Nieśmiertelni. Potem był Złoty Wiek (istniało już zło, więc pojawiły się łzy po śmierci ludzkiej, ale ludzie znali zasady reinkarnacji i wiedzieli, że sensem życia jest pokonanie śmierci), potem był wiek srebrny, brązowy, żelazny i elektroniczny, który jest teraz.

 

Gdybym ja wygrał 500 000 złotych w "Postaw na milion" to 100% tych pieniędzy przeznaczył bym na pomoc tym ludziom, gdyż mi NADMIAR PIENIĘDZY jest ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNY. JEŚLI KIEDYKOLWIEK zarabiałbym bardzo, bardzo dużo pieniędzy np. za grę w drużynie ekstraligowej Trefl Sopot (koszykówka) i w reprezentacji Polski w koszykówkę  (JEŚLI GRAŁBYM NA TYLE DOBRZE W KOSZA, ŻEBY GRAĆ W TYCH DRUŻYNACH) to około 98% tych pieniędzy przeznaczałbym na pomoc ludziom z krajów trzeciego świata.

 

Gdybym miał wybierać między nieskończoną ilością pieniędzy, a swoją  żoną - Anastazją, to nie w ogóle bym się nie zastanawiał i wybrał Anastazję. I TAK NAPRAWDĘ wszyscy ludzie są idealistami - jest to ich PRAWDZIWA NATURA, bo materializm, będący fałszem NAPRAWDĘ w ogóle nie istnieje.

To, że rzekomo jest tylko jedno życie (Myslovitz - "... i pomyśl sobie, że na drugie nie masz szans") to, moim zdaniem, fałsz. Przemianowałem te słowa na "i pomyśl sobie, że na siódme nie masz szans" - dotyczy to mnie, bo to moje szóste życie (obecne) i na pewno osiągnę Życie Wieczne i uniknę siódmej inkarnacji.

 

Słowa z piosenki Paulli "Od dziś", czyli "zasypiać i budzić się przy tobie do końca swoich dni", przemianowałem na "zasypiać i budzić się przy tobie przez Wieczność swoich dni". Takie piosenki jak "Who wants to live forever" (Queen) czy "Nieśmiertelni" (Edyta Górniak) albo "Never ending story" (Limahl) są związane z Prawdą o prawdziwym sensie życia, jakim jest osiągnięcie Nieśmiertelności (Życia Wiecznego).

 

Ostatnio (od około 17.07.2016) mam przekonanie, że mam "zero lat przez Wieczność" zamiast myśleć, że mam 31 lat. Odmierzanie czasu to odmierzanie czasu do starości i śmierci, a więc i do wszystkich problemów (głównie zdrowotnych) związanych ze starością i śmiercią. Dla mnie cały czas jest "teraz, trwające bez końca (Wiecznie)". Przez zmianę myślenia, będę miał jak w piosence Edyty Górniak "Nieśmiertelni" - "Kto chce być Nieśmiertelny, niech Wieczność układa z chwil".

"Układanie Wieczności z chwil" to "Nieskończoność razy zero". Nieskończoność symbolizuje Wieczność, układa to "razy", a chwile to "zero". Dla mnie czas się zatrzymał i cały czas jest "teraz". Zastanów się, czym jest "teraz"? To nie 0,000001 sekundy czy jeszcze mniejsza ilość czasu, ale właśnie "zero czasu". I gdy to "zero czasu" pomnożymy przez "nieskończoność", to można powiedzieć, że wyjdzie nam "jeden" (zero razy nieskończoność = jeden). W matematyce zero razy nieskończoność to symbol nieoznaczony. Dla mnie "Jeden" oznacza osobę nieśmiertelną oraz Wybrańca (mnie) i Wybrankę (Anastazję) Boga, czyli osoby, które pokonają śmierć i złamią jej moc na Ziemi i we Wszechświecie.

Można też powiedzieć, że zero razy nieskończoność to "osiem". Gdy weźmiemy "osiem" i "jeden" to możemy powiedzieć, że to Życie Wieczne ("osiem") Wybrańca lub Wybranki Boga ("jeden"). W artykule symbole i ich znaczenie oraz symbolika liczb piszę na czym to dokładnie polega.

Odbiciem "teraz" jest "wieczność", a odbiciem "wieczności" "teraz". Odbiciem nieskończenie małej ilości czasu jest nieskończenie wielka ilość czasu i odwrotnie. To sprzężenie zwrotne to, moim zdaniem, jeden z trzech elementów mistycznego sensu.

Na starzenie, według pewnych badań, wpływa determinanta starzenia się - biologiczny zegar w mózgu, na który ma wpływ tylko nasz stosunek do starzenia się. Jeśli uważamy, że wiek średni to 45 lat zestarzejemy się około 65 roku życia.

Ja od pewnego czasu wyobrażam sobie, że mam ZERO LAT. I tak jest przez Wieczność. I jestem pewny, że tak właśnie jest. Bo odmierzanie czasu to odmierzanie czasu do śmierci, a śmierć to OSTATNIA RZECZ, JAKIEJ CHCĘ.

 

Czytałem w jednej książce, że czas jest funkcją naszego umysłu, gdyż gdy jesteśmy szczęśliwi mija szybko, a gdy jesteśmy nieszczęśliwi mija wolno. Ja od wielu miesięcy, ćwiczę medytację polegającą na "myśleniu o niczym". Mam pustkę w umyśle (żadnych myśli) i staram się utrzymywać ją jak najdłużej.

W trakcie praktykowania tej medytacji doszedłem do tego, że "zero myśli może być związane z zero czasu". Czas jest funkcją naszego umysłu, a myśli przecież powstają w umyśle! Dlatego ćwiczenie "pustego umysłu" (wyciszenie i uspokojenie umysłu są do niego niezbędne, ale nie są jedynym elementem) BARDZO POMAGA W OSZUKANIU CZASU, żeby przestał nam szkodzić, przyczyniając się do starości, ale żeby cały czas było dla Nas "zero czasu przez Wieczność".

 

Moim zdaniem, prawdą jest, że liczenie lat przydaje się w tym, żeby dzieci, które skończyły określoną liczbę lat, szły wtedy do szkoły lub by wiedzieć, kiedy ktoś skończył 18 lat. Można w tym początkowym okresie liczyć lata człowieka, ale potem, moim zdaniem, można by tego uniknąć, gdyż, jak pisałem, to odmierzanie czasu do śmierci. Zresztą po jakimś czasie, gdy wszyscy ludzie zaczną osiągać niedługo Nieśmiertelność, to po w pewnym momencie (gdy wszyscy będą żyć Wiecznie) nikt nie będzie się rodził (ponieważ nikt nie będzie umierał, więc odchodzące dusze nie będą rodzić się na nowo), więc nie będzie już dzieci, którym będzie trzeba liczyć lata. Wszyscy dawno już przekroczą 18 lat i liczenie lat dla każdego człowieka będzie już wtedy zupełnie niepotrzebne.

Jednak nieśmiertelność, według mnie, można osiągnąć tylko w dwójkę (kobieta i mężczyzna), bo Prawdziwa Miłość między nimi pokonuje śmierć. Pokazuje to piosenka Edyty Górniak "Nieśmiertelność", w której występują słowa "I bądźmy nieśmiertelni, bo Wieczność w miłości jest".

 

Od słowa dobro pochodzi słowo "dobrze", a od słowa zło "źle". I istotnie dobro powoduje, że jest nam dobrze, a zło - że jest nam źle. I dotyczy to każdego człowieka we Wszechświecie. A każdy jest naprawdę dobry. Gdy KAŻDY człowiek próbuje skłamać, to wykrywacz kłamstw to wykryje, ponieważ jego PRAWDZIWA natura jest dobra (związana z Prawdą), a gdy kłamie w ogóle nie może OSZUKAĆ tej natury i wykrywacz kłamstw wykrywa bezbłędnie, że mówi fałsz.

Niektórzy ludzie mówią: "Jak Bóg mógł dopuścić do zagłady w Oświęcimiu albo wojen światowych?". Zrobił to po to, aby ludzie uświadomili sobie, jakim koszmarem jest zło. Ponadto chciał, żeby ludzie potrafili w pełni docenić Ziemi Złoty Wiek, który niedługo nadejdzie. Gdybyśmy nie przeżywali jesieni i zimy, nie potrafilibyśmy w pełni docenić pięknej pogody wiosną i latem. Poza tym Bóg chciał, aby zło do końca miało złudne nadzieje na sukces w zniewoleniu całego świata - po to, aby walka Dobra z tym złem była jak najbardziej fascynująca.

Ktoś kiedyś powiedział, że "Bóg jest szalony" i, moim zdaniem, w istocie jest to prawda. Nieskończona Boska Miłość mogłaby w chwili trwającej 0 sekund sprawić, żeby całe zło świata od razu zostało całkowicie pokonane, bo dla Boga żadna rzecz nie jest niemożliwa. Jednak Boski Plan był taki, żeby Syn Boży (ja) i Córka Boża (Anastazja) zmienili świat głównie pokonując śmierć i pomagając innym ludziom osiągać Nieśmiertelność, a także robiąc jak najlepsze rzeczy dla świata i Wszechświata przez Wieczność oraz by ludzie związani ze Świętym Graalem przez wszystkie 6 żyć im pomagali. I według mnie ten plan jest przejawem nieskończonej mądrości Boga.

 

 

W swoim pierwszym życiu jako Jeszua stworzyłem Kościół Jezusowy (Kościół Nazareński), którego podstawami było uczciwe, tolerancyjne kapłaństwo z ludźmi jako głównymi "udziałowcami" tej religii. Ortodoksyjne chrześcijaństwo w ogóle nie jest zbudowane na podstawie Chrystusa. Bazuje ono na naukach Kościoła Rzymskiego, które różnią się całkowicie od nauk Jezusa. Jedną z przyczyn jest to, że nauki Chrystusa zostały zepchnięte na dalszy plan na rzecz nauk Piotra i Pawła, które nie były uznawane przez Kościół Nazareński jako legalne dziedzictwo Jezusa i jego brata Jakuba.

 

Powiedziano: "Miłujcie swoich przyjaciół." A ja Wam powiadam: "Miłujcie swoich nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy Was nienawidzą. "Nienawiści w ogóle nie gasi się nienawiścią. Krwi w ogóle nie zmywa się krwią."

Walka nienawiścią przeciwko nienawiści przynosi odwrotny skutek.

 

Liczba odsłon na "starej" stronie Cudu Miłości: 8924


Komentarze  

BestJewel
# BestJewel 2018-04-22 17:42
I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month
because you've got high quality content. If you want to know how to make extra bucks, search for:
Ercannou's essential adsense alternative

You have no rights to post comments